هتل بین الحرمین شیراز

معرفی : هتل سه ستاره بین الحرمین شیراز با سرمایه گذاری 42 میلیاردی از سوی گروه هتل های متین و با حضور اعضای سازمان گردشگری و میراث فرهنگی شهر شیراز در سال 1397 به بهره برداری رسید. وجه تسمیه این هتل قرار گیری در میان حرم حضرت شاه چراغ و حرم حضرت سید علاءالدین حسین است. ساختمان زیبای این هتل مانند ساختمان های معماری قدیمی ایرانی ساخته شده اند به طوری که واحدهای اقامتی هتل دورتادور قرار گرفته اند و حیاط در وسط قرار دارد. فضای سبز بسیار زیبا و تخت های سنتی موجود در حیاط حال و هوای بسیار خوبی به این مجموعه بخشیده است. با وجود مدرن بودن دکوراسیون اتاق ها، سعی شده است تا از ظرافت هنر ایرانی در آن ها استفاده شود. ساختمان این هتل دو طبقه است و در مجموع 58 اتاق در آن وجود دارند. 

هتل بین الحرمین شیراز

امکانات اتاق ها : اتاق های این هتل از نوع دو تخته ، سوئیت و کانکت است که برای شما مسافران گرامی تور شیراز دارای امکانات یخچال، تلویزیون، سیستم تهویه مطبوع، تلفن، چای ساز ، مبلمان و کمد لباس هستند.

امکانات هتل : فروشگاه، گشت نیم روزی، تاکسی سرویس، سالن چند منظوره، ترانسفر فرودگاهی رایگان، روم سرویس

هتل بین الحرمین شیراز

رستوران هتل : در این هتل دو رستوران وجود دارند که رستوران اصلی با ظرفیت 400 نفر در طبقه اول و رستوران سنتی با ظرفیت 100 نفر در محوطه قرار دارد.

موقعیت مکانی هتل : همان طور که گفته شد این هتل در میان دو حرم مشهور شهر شیراز و در خیابان حضرتی این شهر قرار گرفته است. فاصله این هتل تا مکان هایی مانند خانه زینت الملوک، حافظیه و مجموعه زندیه است. فرودگاه شهر شیراز نیز در فاصله 20 دقیقه ای از این هتل قرار گرفته است.

هتل بین الحرمین شیراز

پیشنهاد ما : هتلی بسیار زیبا و نوساز در قلب شهر شیراز که قیمت مناسبی نیز دارد. این هتل زیبا شدیدا به علاقمندان به معماری سنتی توصیه می شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید