مجتمع تجاری سپهر شیراز

مجتمع تجاری سپهر یکی از مراکز تجاری خوب شهر شیراز است که در محله عفیف آباد این شهر قرار گرفته است. این مرکز خرید در سال 1391 و در زمینی به مساحت 1200 متر مربع افتتاح شد. این مرکز خرید دارای 10 طبقه شامل 51 واحد تجاری، 16 واحد تجاری و پارکینگ است که با تجهیزات مدرن ساخته شده اند. طراحی نمای این مرکز خرید که به صورت چند بعدی است آن را به یکی از خاص ترین ساختمان های شهر شیراز بدل کرده است. اکثر واحدهای تجاری این مجتمع فروشنده های پوشاک زنانه و مردانه هستند اما به غیر از پوشاک می توانید اجناس دیگری مانند عطر و ادکلن، لوازم تزیینی، اسباب بازی و ... را نیز در این مرکز تجاری مشاهده کنید. این مرکز خرید دارای قیمت های بسیار مناسبی نسبت به دیگر مراکز خرید شهر شیراز می باشد.

مجتمع تجاری سپهر شیراز

مجتمع تجاری سپهر شیراز

مجتمع تجاری تفریحی آفتاب فارس شیراز

یکی از مراکز خرید شلوغ و پر رفت و آمد شهر شیراز است که در بلوار معالی آباد قرار دارد. این مرکز خرید در زمینی به مساحت 33000 متر مربع و در هشت طبقه ساخته شده است. دو طبقه زیرین مجتمع به پارکینگ اختصاص یافته است تا برای پیدا کردن جای پارک مشکلی نداشته باشید. در سه طبقه بعدی این مجتمع 237 واحد تجاری وجود دارند که اجناسی مانند پوشاک، کیف و کفش، ادکلن، طلا و زیور آلات و صنایع دستی را به فروش می رسانند. سه طبقه بالایی این مجتمع نیز به واحدهای اداری اختصاص یافته است. در این مجتمع رستوران و کافی شاپ نیز وجود دارند تا اگر احساس گرسنگی کردید از آن ها استفاده کنید. ایستگاه مترو در نزدیکی این مرکز خرید قرار دارد و اگر از وسیله نقلیه عمومی استفاده می کنید به راحتی می توانید به آفتاب فارس دسترسی داشته باشید.

مجتمع تجاری تفریحی آفتاب فارس شیراز

مرکز خرید حافظ شیراز

این مرکز خرید که در خیابان عفیف آباد شیراز قرار دارد یکی از قدیمی ترین مراکز خرید شیراز به شمار می رود. این مرکز خرید در سال 1367 و با زیربنایی بالغ بر 10000 متر مربع احداث شد. مرکز خرید حافظ در چهار طبقه ساخته شده است که دو طبقه آن پارکینگ اختصاصی مجتمع بوده و در دو طبقه دیگر 57 واحد تجاری و 18 واحد آپارتمان که کاربرد اداری و تجاری دارند، قرار دارد. در مغزه های این مرکز خرید انواع پوشاک نظیر کیف و کفش و لباس مردانه و زنانه را می توانید بیابید. نکته قابل ذکر دیگر این که اکثر مغازه های این مرکز خرید اجناس خود را از برندهای معتبر دنیا عرضه می کنند و به همین علت قیمت ها کمی بالا است. با توجه به قرار گرفتن در خیابان عفیف آباد شما مسافران تور شیراز می توانید از دیگر مراکز خرید این خیابان نظیر مجتمع ستاره فارس نیز همزمان بازدید کنید. 

مرکز خرید حافظ شیراز

مرکز خرید حافظ شیراز

پاساژ شهر شب شیراز

پاساژ شهر شب یکی از قدیمی ترین مراکز خرید شیراز است که از دیرباز مورد توجه ساکنان سهر شیراز و مسافران تور شیراز بوده است. این پاساژ در بلوار کریمخان زند و تقاطع خیابان نوبهار قرار گرفته است و در نزدیکی اکثر هتل ها می باشد. در این پاساژ می توانید انواع و اقسام کالاها را پیدا کنید اما تمرکز اصلی پاساژ بر روی پوشاک و کیف و کفش قرار دارد. همه ی اجناس این پاساژ بر طبق مد روز بوده و دارای قیمت های مناسبی می باشند. در هر رده ی سنی و با هر سلیقه ای که باشید یکی از بوتیک های پاساژ شهر شب شما را راضی خواهد کرد. ساعت کاری این پاساژ از ساعت نه صبح تا ده شب است و همه روزه حتی ایام تعطیل پذیرای شما مسافران گرامی می باشد.

پاساژ شهر شب شیراز

پاساژ شهر شب شیراز

بازار مسگرها شیراز

بازار مسگرها یکی از بازارهای قدیمی شهر شیراز و از بقایای بازار قیصریه است که توسط امام قلی خان در محله درب شاهزاده شیراز ساخته شد. این بازار در دوران قاجار با زلزله تخریب شد و در سال 1299 دوباره سازی شد.معماری بازار مسگرها شبیه بازار وکیل است اما در ابعاد کوچکتر آن؛ این بازار دارای 12 زوج مغازه است و با گچ و آجر ساخته شده است. مغازه ها به دلیل منزلت شغل مسگری در بالاتر از سطح زمین قرار گرفته اند. در حال حاضر تنها چند مغازه در این بازار به مسگری می پردازند و اکثر مغازه ها لوازم خانگی می فروشند اما در همان چند مغازه هم می توانید انواع ظروف و مجسمه های مسی را پیدا کنید.

بازار مسگرها شیراز

بازار مسگرها شیراز