رستوران داش آکل شیراز

رستوران داش آکل یکی از سفره خانه های سنتی شهر شیراز است که در خیابان لطفعلی خان زند و در نزدیکی مکان های تاریخی شهر قرار گرفته است. این سفره خانه در یکی از خانه های قدیمی شهر شیراز که دارای بافت سنتی بسیار زیبایی می باشد احداث شده است. جالب است بدانید که قسمت هایی از فیلم معروف داش آکل در این خانه فیلمبرداری شده است. منوی این رستوران شامل انواع غذاهای ساده و خوشمزه ایرانی است که با بهترین شیوه طبخ می شوند. یکی از نکات جالب این منو وجود نوشیدنی های سنتی تهیه شده از عرقیجات است که طرفداران زیادی در میان مسافران تور شیراز پیدا کرده است. ظرفیت این رستوران 40 نفر است و ساعت کاری آن از 8 صبح تا 23 می باشد.

رستوران داش آکل شیراز

رستوران داش آکل شیراز

رستوران ناپل شیراز

رستوران ناپل یکی از فست فودهای تازه تاسیس شهر شیراز است که با منوی ایتالیایی جذاب خود طرفداران بسیاری پیدا کرده است. این رستوران در حد فاصل چهارراه چنچنه و خاکشناسی قرار گرفته است و منوی آن دارای قیمت مناسبی می باشد. از نمای خارجی تا دکوراسیون داخلی این رستوران همگی به سبکی خاص و بسیار زیبا طراحی شده است و محیط آن لطف خوردن غذا را برای شما چند برابر می کند. در منوی این رستوران انواع پیتزاهای ایتالیایی، ساندویچ، برگر، پیش غذا و نوشیدنی به چشم می خورد که همگی با کیفیتی عالی به شما مسافران تور شیراز ارائه می شوند. ساعت کاری این رستوران از دوازده ظهر تا دوازده شب است و اگر با خودرو شخصی به این رستوران می روید نگران جای پارک هم نباشید. 

رستوران ناپل شیراز

رستوران ناپل شیراز

رستوران ناپل شیراز

رستوران باورچی شیراز

رستوران باورچی یا همان کژوال باورچی که در خیابان قدوسی غربی شیراز قرار گرفته است یکی از بهترین رستوران های این شهر برای صرف برگر است. در کل منوی این رستوران شامل غذاهای ایتالیایی و فست فود است که تماما از مواد غذایی ارگانیک و تازه تهیه می شوند. رستوران باورچی 100 نفر ظرفیت دارد و دکوراسیون چوبی و زیبای آن محیطی گرم و صمیمی را ایجاد کرده است. هم چنین می توانید از اینترنت رایگان در این رستوران استفاده نمایید. در این رستوران از شما حق سرویس دریافت نمی شود و با توجه به این که در خیابان قدوسی قرار گرفته است پیدا کردن جای پارک در کوچه های فرعی این خیابان برای شما بسیار آسان خواهد بود. اگر علاقه مند به چشیدن طعم غذاهای قدیمی به سبک جدید هستید ، باورچی برای شما مهمانان تور شیراز پیشنهاد ویژه ای خواهد بود.

رستوران باورچی شیراز

رستوران باورچی شیراز

رستوران هفت ستاره شیراز

رستوران هفت ستاره یکی از رستوران های تقریبا تازه تاسیس شهر شیراز است که در خیابان قدوسی غربی قرار گرفته است. این رستوران که یک مجموعه غذایی کامل است در طبقات مختلف خود بخش های متفاوتی را دارا می باشد. رستوران سنتی این مجموعه انواع غذاهای ایرانی را با کیفیتی مطلوب به شما عزیزان ارائه می دهد. کافی شاپ هفت ستاره انواع نوشیدنی های سرد و گرم را سرو می کند ؛ هم چنین می توانید صبحانه را در این کافی شاپ صرف کنید. در قسمت فست فود انواع برگر و ساندویچ سرو می شود. معروف ترین قسمت همان رستوران ایتالیایی است که انواع پاستا، استیک، ماکیان و پیتزا را به همراه استارترهای خوشمزه و نوشیدنی های متنوع را به شما مسافران تور شیراز ارائه می دهد. ساعت کاری این رستوران از 11 صبح تا 12 بامداد است. قیمت منوهای این رستوران به نسبت دیگر رستوران های این شهر کمی گران است اما با توجه به کیفیت غذاها معقول به نظر می رسد.

رستوران هفت ستاره شیراز

رستوران هفت ستاره شیراز

رستوران باربیکیو هخامنشی شیراز

رستوران باربیکیو هخامنشی یکی از بهترین رستوران های شهر شیراز است که در میدان حر قرار گرفته است. این رستوران دارای فضای سنتی زیبایی است که شامل دو قسمت روباز و سرپوشیده می باشد. قسمت روباز با گل ها و آبنماهای زیبا تزئین شده است و مکان بسیار دنجی برای صرف غذاهای خوشمزه این رستوران است. منوی رستوران تماما شامل کباب می باشد؛ انواع کباب های خوش طعم ایرانی، برزیلی، هندی و یونانی در این منو وجود دارد. هم چنین می توانید بال و کتف مرغ کبابی را نیز سفارش دهید. رستوران باربیکیو هخامنشی دارای 60 نفر ظرفیت بوده و ساعت کاری آن از 11:30 صبح تا بامداد می باشد. هم چنین شما مسافران تور شیراز می توانید با تماس با این رستوران غذای خود را در محل اقامت تحویل بگیرید. 

رستوران باربیکیو هخامنشی شیراز

رستوران باربیکیو هخامنشی شیراز