رستوران سنتی نخلستان شیراز

رستوران نخلستان یکی از رستوران های سنتی شهر شیراز است که در بلوار صنایع این شهر قرار گرفته است. این رستوران توسط بوشهری ها اداره می شود و یکی از رستوران های جنوبی شهر شیراز محسوب می شود. منوی رستوران مملو از غذاهای خوش طعم و رنگ جنوبی و ایرانی است که توسط سرآشپز مخصوص رستوران طبخ می شود. محیط رستوران بسیار زیبا و جذاب است؛ در محوطه بیرونی انواع نمادهای سنتی مانند سماور ذغالی و شهر فرنگ وجود دارد و کل محوطه حیاط با گیاهان و گل های زیبا تزیین شده است. هم چنین آلاچیق هایی در آن وجود دارد که امکان صرف غذا در محیط بیرونی را برای شما مسافران تور شیراز فراهم کرده است. سالاد بار این رستوران به شکل یک کشتی زیبا است که روی آن انواع سالادها و ترشیجات جنوبی وجود دارد که بنا به دلخواه می توانید آن ها را همراه غذای خود میل نمایید.

رستوران سنتی نخلستان شیراز

رستوران سنتی نخلستان شیراز

رستوران سنتی نخلستان شیراز

رستوران آوا شیراز

رستوران آوا یکی از باغ رستوران های شهر شیراز است که در ورودی شهرک آرین شهر شیراز قرار گرفته است. این رستوران زیبا دارای فضاهای مختلفی است که برای پذیرایی از شما مهمانان تور شیراز تدارک دیده شده است. باغ زیبای رستوران با آبنما و گلهای بسیار زیبا دارای آلاچیق است تا بتوانید غذای خود را در باغ صرف کنید. قسمت رستوران سنتی آوا با منوی کاملی از غذاهای سنتی ایرانی به همراه موسیقی زنده سنتی طرفداران بسیاری دارد. کافی شاپ رستوران آوا در بام این رستوران قرار گرفته است تا با تماشای منظره زیبا از شهر و باغ به صرف چای و قهوه بپردازید. هم چنین با انجام رزرو قبلی می توانید جشن و مهمانی های خود را نیز در این رستوران برگزار نمایید. 

رستوران آوا شیراز

رستوران آوا شیراز

رستوران آوا شیراز

رستوران دیگ تو دیگ شیراز

رستوران دیگ تو دیگ یکی از رستوران های سنتی شهر شیراز است که در طبقه منفی دوم هتل چمران قرار گرفته است و در اصل یکی از رستوران های این هتل محسوب می شود. این رستوران دارای ظرفیت 50 نفر است و دکوراسیون آن به سبک سنتی ایرانی بوده و حتی غذاها در این رستوران در ظروف سنتی سرو می شوند. منوی رستوران متشکل از غذاهای ایرانی مانند دیزی، کباب، انواع پلوها و خوراک های خوش طعم است. هم چنین دور چین کاملی شامل سبزی تازه، ماست، پیاز و سیرترشی نیز درکنار این غذاها قرار دارد. این رستوران دارای موسیقی زنده نیز می باشد که ورودی آن به صورت جداگانه از شما مسافران تور شیراز دریافت می گردد. قیمت منوی این رستوران نسبت به رستوران های سطح شهر مناسب است و از بابت هزینه در این رستوران نگرانی نخواهید داشت.

رستوران دیگ تو دیگ شیراز

رستوران دیگ تو دیگ شیراز

رستوران دیگ شیراز

رستوران دیگ یکی از شیک ترین رستوران های شهر شیراز است که در خیابان سمیه قرار دارد. این رستوران در اواخر آذرماه سال 96 افتتاح شده است و به سرعت به یکی از بهترین رستوران های شیراز تبدیل شد. این رستوران لوکس دارای دو طبقه می باشد که در تراس طبقه دوم یک کافی شاپ زیبای روباز قرار دارد. دکوراسیون رستوران بسیار مدرن و با استفاده از رنگ های سرد است. در هنگام صرف غذا موسیقی زنده با ساز پیانو نواخته می شود که باعث آرامش خاطر می شود. منوی رستوران شامل انواع غذاهای ایرانی و فرنگی و دسرهای متنوع و خوش طعم می باشد که توسط سرآشپز بسیار حرفه ای رستوران دیگ طبخ و گارنیش می شوند. منوی رستوران نسبت به دیگر رستوران های شهر کمی گران است اما کیفیت فوق العاده غذاها این مشکل را قابل چشم پوشی کرده است. اگر در انتخاب رستوران مشکل پسند هستید پیشنهاد ما به شما مسافران تور شیراز رستوران دیگ است.

رستوران دیگ شیراز

رستوران دیگ شیراز

رستوران دیگ شیراز

رستوران دالاهو شیراز

رستوران دالاهو یک رستوران سنتی بسیار زیبا در نزدیکی سپیدان و در چند کیلومتری شیراز است که بیشتر به خاطر فضای خاص خود معروف شده است. این رستوران در میان یک باغ بزرگ و زیبا قرار گرفته است که سرتاسر آن پوشیده از گل ها و درختان زیبا است. در ورودی این رستوران یک حوض زیبا با چندین فواره وجود دارد که فضای دل انگیزی را ایجاد کرده است. این رستوران دارای یک فضای سرپوشیده برای فصول سرد سال و آلاچیق هایی در باغ برای فصل بهار و تابستان است. در این رستوران اغلب غذاهای منو را غذاهای سنتی ایرانی تشکیل می دهد اما به ندرت غذاهایی از دیگر کشورهای دنیا نیز یافت می شود. یکی از مزیت های رستوران دالاهو موسیقی زنده آن است که در هنگام شب برای شما مسافران تور شیراز نواخته می شود. هم چنین در نانوایی رستوران نان های سنتی خوشمزه طبخ می شود که می توانید میل کنید و لذت ببرید.

رستوران دالاهو شیراز

رستوران دالاهو شیراز